Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Cross 50ccm

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Cross 50ccm w portalu Jednoślad.pl


Test Rieju RRX: Miejski Wszędołaz

Test Rieju RRX: Miejski Wszędołaz

... wyjechał przed chwilą z toru mx. gdziekolwiek rieju się nie pojawi zwraca na siebie uwagę, ludzie często podchodzą i pytają jaka to pojemność. fakt faktem, idzie pomylić riejkę z Cross 125ccm, w których dwusuwowe silniki są równie kompaktowe jak 50-tka minarelli. motorower ma 2020mm długości, 800mm szerokości i 1150mm wysokości. siedzenie znajduje się na wysokości 920mm. w stanie suchym ...Więcej o Cross 50ccm przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube