Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Wydechy Sportowe

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Wydechy Sportowe w portalu Jednoślad.pl


Jakie są objawy źle wyregulowanego gaźnika w motocyklu lub skuterze?

Jakie są objawy źle wyregulowanego gaźnika w motocyklu lub skuterze?

... duża ilość podawanego paliwa powoduje, że to nie zdąży się spalić w komorze cylindra i wędruje do wydechu. w nim dochodzi do jego zapłonu. musisz jednak pamiętać, że sportowe Wydechy niekiedy wydają tego typu odgłosy pomimo dobrej regulacji gaźnika (ku uciesze właściciela). 7. zbyt wysokie, albo za niskie wolne obroty. konieczne jest ustawienie dyszy odpowiadającej za zasilanie w paliwo podczas ...Więcej o Wydechy Sportowe przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube